• ŚWIETLICA

• NR TELEFONU DO ŚWIETLICY:

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW/ OPIEKUNÓW PRAWNYCH:

1. Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 16.30.
      2. Do świetlicy uczniowie przyjmowani są na podstawie złożonego wniosku o przyjęcie.
      3. Wypełniony wniosek rodzice składają w sekretariacie szkoły lub w świetlicy do trzeciego dnia od rozpoczęcia roku szkolnego.
      4. Kwalifikacji przyjęcia uczniów do świetlicy dokonuje komisja powołana przez dyrektora szkoły.
      5. W przypadku zmiany danych zawartych w Karcie, rodzice/opiekunowie prawni, zobowiązani są do jak najszybszego poinformowania o tym wychowawców świetlicy.
      6. Dziecko ze świetlicy mogą odebrać jedynie rodzice/opiekunowie prawni lub wyznaczone przez nich osoby, których dane są wpisane do Karty Zgłoszenia Dziecka.
      7. Rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do punktualnego odbioru dziecka ze świetlicy.
      8. Rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani odebrać dziecko do godziny 16.30. Trzykrotne odebranie dziecka po godzinie 16.30 będzie skutkować skreśleniem z listy wychowanków świetlicy.
      9. W razie nieodebrania ucznia ze świetlicy oraz braku kontaktu z jego rodzicem/opiekunem prawnym, dziecko będzie przekazane pod opiekę odpowiednim organom.
      10. Rodzice/opiekunowie prawni przekazują dziecko bezpośrednio pod opiekę nauczycielom - wychowawcom świetlicy.
      11. Wszystkie zmiany dotyczące opuszczania świetlicy przez dziecko rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani do przekazania wychowawcy świetlicy na piśmie. Zgłoszenie wyjścia dziecka ze świetlicy przez rozmowę telefoniczną nie jest akceptowane.
      12. Rodzice/ opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność za dziecko, które zostało przyprowadzone do szkoły, a nie zgłosiło się do świetlicy.
      13. W świetlicy obowiązuje zmienne obuwie oraz zakaz korzystania z urządzeń multimedialnych, tj. tablety, smartfony, psp, telefony komórkowe itp.
      14. Świetlica nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w niej przedmioty (prosimy, aby dzieci nie przynosiły do szkoły wartościowych przedmiotów).