• ROK SZKOLNY 2023/2024

• Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

• p. Monika Kaleta
          • p. Justyna Kościółek-Bieniasz
      • Wyniki konkursu na „Zimowe drzwi klasowe”

• Jak co roku w naszej szkole organizujemy konkurs na najpiękniej przystrojone drzwi
        o tematyce zimowej. W tym roku mieliśmy bardzo trudny wybór, gdyż wszystkie dekoracje okazały się wspaniałe i wprowadziły w szkole zimowo- świąteczny klimat. Chociaż obrady były burzliwe, ostatecznie wygrały klasy: 5bwych. Żaneta Maguś2bwych. Małgorzata Markiewicz, 2awych. Iwona Sadowska Rodzik.
        Wszystkim klasom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do kolejnego konkursu… Szczegóły prosimy śledzić na tablicy Samorządu Uczniowskiego.

• Cykl szalone środy- Dzień piżamy

• Tuż po zakończonych feriach przypadła kolejna szalona środa tym razem w klimacie luzu i relaksu. W tym dniu uczniowie ubrani w swoje kolorowe i niejednokrotnie ciekawe wzory i fasony piżamy przemierzali szkolne korytarze. Czyż nie miło tak rozpocząć nowy semestr?

J. K-B.

• SZALONE ŚRODY

• Szalone środy to już cykliczna forma, która zrodziła się już w tamtym roku szkolnym. Raz w miesiącu organizujemy dzień, w którym uczniowie przychodzą ubrani w zaaranżowany sposób. W tym roku zaczęliśmy od szalonych fryzur. Zachęcamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy przy następnej szalonej środzie, jeszcze przed przerwą świąteczną.

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/24

• W dniach 25-30 października w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Do konkursu przystąpiło dwóch kandydatów:

• Sara Mazur kl. 8b
        • Blanka Kołaska kl. 6a
                   Uprawnionych do głosowania w klasach IV-VIII było 313 osób.
                    Głosowało: 274 osoby
                    Wyniki:
        • Blanka Kołaska 192 głosy (73%)
        • Sara Mazur 73 głosy (27%)
          Przewodniczącą szkoły została Blanka Kołaska, zastępcą Sara Mazur.

NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

SERDECZNIE GRATULUJEMY i ŻYCZYMY OWOCNEJ PRACY!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego