• Mistrzostwa Świnoujścia w Koszykówce

• Pierwsze miejsce chłopców SP4 w Mistrzostwach Świnoujścia w Koszykówce. Turniej odbył się 6 i 8 lutego 2024. Chłopcy pokonali wszystkie zespoły i uzyskali awans do rozgrywek rejonowych. Dziewczęta zajęły IV miejsce. Skład zespołu chłopców: Dominik Jaworski-Wąż, Adam Dziewierski, Michał Nwaogu, Jakub Wasiołek, Jakub Piotrowski, Kajetan Dunajko, Szymon Wiśniewski, Aleks Bury, Maks Jędruch, Antek Waga, Michał Majewski, Wojtek Kaczmarek. Drużyna dziewcząt: Nikola Saganowska, Sara Mazur, Adrianna Rejman, Dominika Juszczyszyn, Ewelina Karczewicz, Gabrysia Noga, Helena Czorniej, Kateryna Kalika, Zuzanna Prawdzic-Golińska, Wiktoria Nele, Sofiia Manzhai, Julia Mysiak.

• Mistrzostwa w Mini Koszykówce

• 4 miejsce dziewcząt SP4 w Mistrzostwach Świnoujścia w Mini Koszykówce (9.01.2024r). Reprezentacja z klas 4-6 wystąpiła w składzie: Milena Jagielska, Blanka Kołaska, Zofia Makowska, Weronika Rybczyńska, Ola Yemets, Oliwia Rudnicka, Nikola Kołodziejska, Jowita Kamkowska, Alicja Gawryś, Letycja Reich, Lena Białasiewicz, Zuzanna Kamińska.

• Mistrzostwa Świnoujścia w Siatkówce

• III miejsca dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Świnoujścia w Siatkówce (19.12.23 r.)

Skład drużyny dziewcząt: Nikola Saganowska, Maja Wojtas, Iga Jabłuszewska, Sofia Manzhai, Kateryna Kalika, Gabrysia Noga, Sara Mazur, Eva Nazarova, Dominika Juszczyszyn, Julia Mysiak, Laura Słowik, Nikola Fornal-Felician.

Drużyna chłopców: Maksymilian Jędruch, Jakub Piotrowski, Szymon Wiśniewski, Kajetan Dunajko, Dominik Jaworski-Wąż, Wotek Kaczmarek, Szymon Pastuszka, Szymon Poręba, Michał Majewski, Artur Kostenko, Adam Dziewierski.
                 Gratulujemy wszystkim zawodnikom

• Mikołajkowy Turniej BADMINTONA

• 6 grudnia w naszej szkole odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BADMINTONA
                  Dziękujemy młodzieży za tak chętny udział i świetną zabawę przy świątecznej muzyce, oraz fantastyczną grę i doping kolegów i koleżanek.
          W kategorii chłopców zwyciężył:
          Szymon Kępiński - 1 miejsce
          Martin Skrzydlak - 2 miejsce
          Jonatan Wilkanowski - 3 miejsce

W kategorii dziewcząt:
          Paulina Haracz - 1 miejsce
          Milena Kuś - 2 miejsce
          Wiktoria Biernacka i Helena Czorniej - 3 miejsce

Wraz z Mikołajem Gratulujemy zwycięzcom :)

• Mistrzostwa Świnoujścia w Mini Siatkówce Dziewcząt

• III miejsce dziewcząt SP4 w Mistrzostwach Świnoujścia w Mini Siatkówce (05.12.2023r.).

Skład drużyny: Milena Jagielska, Zofia Makowska, Sonia Kalika, Weronika Rybczyńska, Evelina Zhukova, Barbara Szkutnik, Karolina Trębicka, Lena Jaworska.

• Mistrzostwa Świnoujścia w Piłce Nożnej

• II miejsce dziewcząt i III chłopców w Mistrzostwach Świnoujścia w Piłce Nożnej (7.11.2023).

Zespół dziewcząt: Iga Jabłuszewska, Gabriela Noga, Nikola Saganowska, Helena Czorniej, Maja Wojtas, Paulina Haracz, Julia Mysiak, Dominika Juszczyszyn.

Drużyna chłopców: Alan Pudło, Szymon Pastuszka, Maksymilian Jędruch, Szymon Wiśniewski, Misza Vorontsov, Artur Kostenko, David Opimakh.

• II miejsce chłopców w Tenisie Stołowym

• 31.10.2023 r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwach Świnoujścia w Tenisie Stołowym.

Nasi chłopcy w składzie: Dominik Jaworski-Wąż, Jakub Piotrowski i Szymon Wiśniewski zdobyli drugie miejsce.

Gratulujemy.

• Sukcesy lekkoatletyczne

• 12 października 2023 r. odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świnoujścia. Rewelacyjnie spisała się ekipa chłopców zdobywając drużynowo 1 miejsce i dodatkowo 1 miejsce w sztafecie 4x100m.

Skład sztafety: Jakub Nakonieczny, Kajetan Dunajko, Dominik Jaworski-Wąż, Szymon Pastuszka.

Dziewczęta zajęły 3 miejsce.

Indywidualnie najlepsi byli:

• Nikola Saganowska 1m w skoku w dal,
          • Szymon Pastuszka 1m w biegu na 300m,
          • Artur Kostenko 1m w biegu na 1000m.,
          • Dominik Jaworski-Wąż w skoku w dal,
          • Karolina Narczewska 2m w pchnięciu kulą,
          • Jakub Nakonieczny 2m w biegu na 100m,
          • Misza Vorontsov 2m w biegu na 300m,
          • Szymon Wiśniewski 2m w biegu na 600m,
          • Michał Nwaogu 2m w skoku w dal,
          • Szymon Poręba 2m w pchnięciu kulą,
          • Oliwier Kamkowski 3m w biegu na 600m,
          • Dominika Juszczyszyn 3m w biegu na 100m,
          • Helena Czorniej 3m w pchnięciu kulą.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za reprezentowanie szkoły

• Sztafetowe Biegi Przełajowe

• 3 października 2023r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Drużyna chłopców kl. 7-8 SP4 zajęła II miejsce.

Pozostałe nasze zespoły ( dziewcząt kl 4-6, chłopców kl 4-6 i dziewcząt kl 7-8) zajęły III miejsca.

Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Pastuszka, Artur Kostenko, Szymon Wiśniewski, Kajetan Dunajko, Dominik Jaworski-Wąż, Oliwier Kamkowski, Vladislav Zhuravel, Nikola Saganowska, Malwina Starmach, Iga Jabłuszewska, Katertyna Kalika, Karolina Narczewska, Sara Mazur, Weronika Rybczyńska, Nikola Kołodziejska, Oliwia Rudnicka, Ola Yemets, Katarina Lutsko, Leokadia Tomkowiak, Filip Rosiński, Jonatan Wilkanowski, Remigiusz Wiśniewski, Dawid Skrzypiec, Kamil Dziewierski, Nikodem Giłka, Igor Zamiara

• Zawody lekkoatletyczne

• Uczniowie klas pierwszych reprezentowali naszą szkołę w zawodach lekkoatletycznych. Wszyscy dzielnie ukończyli bieg. Patryk Łykowski z klasy 1a zajął 2.miejsce w kategorii chłopców urodzonych w 2016r.

• Mistrzostwa Świnoujścia w Biegach Przełajowych

• 27 września 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Świnoujścia w Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło 693 biegaczy. SP4 reprezentowało 120 zawodników. Najlepsze miejsca w swoich kategoriach zajęli: 2m Jagoda Tomczak, 2m Zuzanna Jałoszyńska, 2m Patryk Łykowski, 2m Szymon Pastuszka, 3m Artur Kostenko, 3m Franciszek Drela,  4m Luiza Lewandowska, 4m Nikodem Gałka, 6m Nadia Wróblewska, 6m Igor Zamiara, 6m Dominika Juszczyszyn. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów sportowych. Szczegółowe wyniki na stonie: